Ege Yakası Adres

Atakent Mah. 221. Sok. Ege Yakası Sitesi
Halkalı / Küçükçekmece/ İSTANBUL


Tel: 444 1974

Sinpaş Merkez Ofisi

Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul / TÜRKİYE

+90 212 310 27 27 +90 212 258 24 32
Adınız
Soyadınız
GSM
E-Posta


Kampanya Habercisi

EVİYA GAYRİMENKUL PROJELERİ VE KAMPANYALARINDAN HABERDAR OLMA RIZA BEYANI

Yukarıdaki iletişim formunda yer alan bilgileri doldurarak Eviya'nın gayrimenkul projeleri ve kampanyalarından haberdar olmak istediğin bildiren kişiler (Takip eden maddelerde Müşteri olarak anılacaktır.) aşağıdaki koşulları kabul eder:

1. Müşteri, kendisine, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verir. Eviya Gayrimenkul'a geçmişte vermiş olduğu, bu formla ilettiği veya sair yöntemlerle ileride vereceği alışveriş ve kişisel bilgilerinin, yukarıda sayılan benzeri amaçlarla kullanılmak üzere toplanmasına, Eviya Gayrimenkul ve grup firmaları arasında paylaşılmasına ve bu firmalarca işlenmesine, Müşteri aksini belirtmediği sürece, bu firmaların, kendisiyle SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine izin verir.

2. Müşteri, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini Eviya Gayrimenkul'un info@sinpasgyo.com E-posta adresine ücretsiz olarak e-posta göndermek suretiyle ya da 0216 313 08 48 no.lu telefonu arayarak bildirme hakkına sahiptir. Müşteri'nin bilgileri Eviya Gayrimenkul ya da grup firmaların hizmet sağlayıcılarıyla (gönderi, çağrı merkezi, veritabanı vb. hizmetleri firmaları ile) bu firmalar tarafından verilen hizmetler dâhilinde kullanılması kaydıyla paylaşılabilir. Müşterinin verileri işlenip, bilgiler, Müşteri kimliği açıklanmaksızın, gruplar halinde 3. kişiler ile paylaşılabilir.

3. Her Müşteriye uygulanacak kampanya ve indirim koşulları farklı olabilir ve değişebilir. Eviya Gayrimenkul kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, kampanya şartlarını değiştirebilir, kampanyayı durdurabilir, Müşterinin kampanyadan yararlanmasına engel olabilir. Geçerli koşullar Dumankaya iletişim kanallarından öğrenilebilir. Sistemin üzerinde çalıştığı elektronik alt yapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, vb.den, çeşitli nedenlerle promosyon, indirim gibi imkanların Müşteriye sağlanamamasından dolayı oluşabilecek ihtilaflardan Eviya Gayrimenkul hiç bir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

4. Üye, Eviya Gayrimenkul'ya bu form ile açıklanan ve sair şekilde açıklanacak ve açıklanmış bilgilerinin doğruluğunu, bunlarda değişiklik olması halinde bunları güncelleyeceğini kabul eder.

  • “Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi izin@sinpasgyo.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”