Ege Mimarisi

EgeYakası’nı Ege’nin o sımsıcak mimarisinden esinlenip, Ege’nin sembollerinden biri olan Santorini Adası’ndan ilham alarak tasarladık.

Ve yaşamınızın her anında size kendinizi Ege’de hissettirecek ince ayrıntılarla süsledik.

Mesela kendi yetiştirdiğiniz domateslerle, biberlerle balkonunuzda ailenizle beraber yapacağınız Ege lezzetleriyle donatılmış bir kahvaltıdan daha keyifli ne olabilir?

Ya da terastayken de bahçe keyfi yaşayabileceğiniz, sizin için özel olarak tasarladığımız, bahçeli teraslarımızda dostlarımızla leziz bir akşam yemeği...

Her gün yeniden Ege’ye aşık edecek tüm bu güzellikler; cumbalı, sımsıcak, taş dokulu evleri, eşsiz peyzajı ve gölleriyle EgeYakası’nda sizleri bekliyor.

Ege Doğası

Yeni bir yaşamın tohumlarını EgeYakası’nda atın

Ege yaşamı olur da, hiç bahçesiz olur mu? EgeYakası’nda, Saklıköy’ün içinde yer alan hobi bahçelerinde farklı metrekare seçenekleriyle taptaze sebzelerinizi, meyvelerinizi yetiştireceğiniz yeşil alanlar sizleri bekliyor.

Hobi Bahçeleri

Tohumlarınız hazır. Hobi bahçenizde her tohumunuzu aşkla ekip, sabırla bekleyip, kendi meyve ve sebzelerinizi yetiştirebileceksiniz. Kendi yetiştirdiğiniz sebzelerle yaptığınız yemeklerle herkesi büyüleyip, Ege’de bir bahçe sahibi olmanın keyfini çıkaracaksınız. Tohumlarınızı toprağa ekin ve ilk can suyunu verin. Sonra akşam veya sabah saatlerinde sulama işlemine devam edin. Kendi yetiştirdiğiniz meyve ve sebzelerinizle yemeklerinizi süsleyin.

Gölet

EgeYakası’nın gölleri, tıpkı Ege Denizi’nin dinlendirici etkisi gibi size huzur verecek ve Ege’de hissettirecek. Ayrıca seyir terasında da aileniz ve dostlarınızla unutulmaz vakitler geçireceksiniz.

Ege Doğası

Ege’yi Ege yapan şeylerin başında doğası gelir. Lavantaları, zeytin ağaçları ve eşsiz bitki örtüsü.

İşte siz, Ege Flora’da böyle yemyeşil peyzajın içinde Ege kokusunu içinize çekerek spor yaparken, çocuklarınız da yeşillikler içinde oyun oynayarak büyüyecek.

Ege Doğası

Göl manzarası ve mis gibi kokan çiçeklerin arasında ailece yürüyüşe çıkmak isterseniz Fener Burnu’nu çok seveceksiniz.

Manzarası, doğası ve yanı başındaki feneriyle Fener Burnu, EgeYakası’nda ailecek en sevdiğiniz yerlerden biri olacak.

Ege Doğası

Aileniz ve dostlarınızla birlikte yemyeşil bir doğada barbekü keyfi...

Aileniz ve dostlarınızla birlikte yemyeşil bir doğada barbekü keyfi yaparken çocuklarınız da, Ege Park’ın çocuk oyun alanlarında arkadaşlarıyla beraber eğlenmenin, yeşillikler içinde oynamanın tadını çıkaracak ve en yorgun anlarınızda yüzünüzde mutlu bir ifade belirmesini sağlayacak.

Ege'de Sosyal Yaşam

EgeYakası’nda hem 365 gün Ege’yi yaşayacak hem de sağlınızı koruyacaksınız

Fitness salonundan yüzme havuzuna, sahip olduğu geniş sosyal imkânlarla ailenizle beraber sağlıklı ve zinde bir yaşamın tadını çıkaracaksınız.
Kapalı alanlarda spor yapmaktan hoşlanmıyorsanız mis gibi lavanta kokuları eşliğinde yürüyüş yapmaya ne dersiniz?

EgeYakası’nın eşsiz doğası eşliğinde tenis keyfi sizleri bekliyor.

  • Fitness Salonu
  • Saunalar
  • Yüzme Havuzu
  • Streetball, Tenis kortu
  • Yoga ve Pilates Alanı

Tenis kortlarından, Streetball sahalarına günün stresini atabileceğiniz pek çok sosyal aktivite de Ege Life’da sizleri bekliyor.

Ege'de Sosyal Yaşam

Ege’ye özgü tadı damağınızda kalan gurme lezzetlerEgeYakası Çarşı’da hemen yanı başınızda...

Karşıyaka Rezidans’ın altında yer alacak EgeYakası Çarşı, sizlere market ve farklı alanlardaki ihtiyaçlarınız için hizmet verecek. Alışverişleriniz, tıpkı Ege’deki gibi keyifli geçecek...

Ege’ye özgü gurme lezzetlerin servis edildiği restoranlardan kafeteryalara hepsi EgeYakası Çarşı’da sizleri bekliyor.

Ege'de Sosyal Yaşam

Ege’nin benzersiz lezzetleri...

Ege’nin benzersiz lezzetlerinin buluşma noktası Ege Gurme, size Ege mutfağına ait lezzetlerden eşsiz örnekler sunacak.